Firma CZ.TECH je výhradním dovozcem výrobků firmy ROHO z USA pro ČR. Všechny tyto výrobky slouží jako kompenzační pomůcky pro tělesně postižené osoby. Jsou vysoce účinné v prevenci proti vzniku dekubitů i při jejich léčbě. Jsou založeny na principu tzv. suchého plování - „dry floatation“ (dokonalé rozložení tlaku jako u předmětu plovoucího ve vodě).

Antidekubitní výrobky ROHO zvyšují kvalitu života ať sedíte na vozíčku, na motorce nebo v kabině nákladního auta. Poskytují ochranu a komfort.

Tím je zajištěno dokonalé prokrvování s dostatečným přívodem kyslíku a živin do těch částí těla, které jsou dlouhodobě ve styku se sedačkou. Tato sedačka má v ČR dobré reference a mnoho spokojených dlouholetých uživatelů, kteří chtějí originální, kvalitní a prověřený produkt.

Na antidekubitní podložku hrazenou zdravotní pojišťovnou vzniká nárok vždy po třech letech.
Antidekubitní podložky do invalidních vozíků, které jsou plně hrazeny pojišťovnou, prodáváme prostřednictvím prodejen zdravotnických potřeb, nebo lze poukaz zaslat přímo k nám.

Kód na podložky do invalidních vozíků je 5009759, sk. 07.06.02.03, musí být předepsány odborným lékařem (rehabilitačním, ortopedem, neurologem nebo VPL - praktickým lékařem) a schváleny revizním lékařem příslušné zdravotní pojišťovny. Antidekubitní matrace hrazeny nejsou.

 

Záruka

Na výrobky ROHO je záruka 2 roky od data prodeje dle záručního listu.

 

 

Rozložení tlaku u osoby sedící na molitanu


 

a na antidekubitní podložce ROHO