Firma CZ.TECH je výhradním dovozcem výrobků firmy ROHO z USA pro ČR. Všechny tyto výrobky slouží jako kompenzační pomůcky pro tělesně postižené osoby. Jsou vysoce účinné v prevenci proti vzniku dekubitů i při jejich léčbě. Jsou založeny na principu tzv. suchého plování - „dry floatation“ (dokonalé rozložení tlaku jako u předmětu plovoucího ve vodě).

Antidekubitní výrobky ROHO zvyšují kvalitu života ať sedíte na vozíčku, na motorce nebo v kabině nákladního auta. Poskytují ochranu a komfort.

Tím je zajištěno dokonalé prokrvování s dostatečným přívodem kyslíku a živin do těch částí těla, které jsou dlouhodobě ve styku se sedačkou. Tato sedačka má v ČR dobré reference a mnoho spokojených dlouholetých uživatelů, kteří chtějí originální, kvalitní a prověřený produkt.

Antidekubitní podložky do invalidních vozíků, které jsou plně hrazeny pojišťovnou, prodáváme prostřednictvím prodejen zdravotnických potřeb.

Životnost antidekubitních podložek ROHO je dle sazebníku pojišťovny tři roky. V případě správné údržby, však může sloužit podstatně déle.

Kód na podložky do invalidních vozíků je 5009759, sk. 07.06.02.03, musí být předepsány odborným lékařem (rehabilitačním, ortopedem nebo neurologem) a schváleny revizním lékařem příslušné zdravotní pojišťovny. Antidekubitní matrace hrazeny nejsou.

 

Záruka

Na výrobky ROHO je záruka 2 roky od data prodeje dle záručního listu.

 

 

Rozložení tlaku u osoby sedící na molitanu


 

a na antidekubitní podložce ROHO