O nás

Firma CZ.TECH je výhradním dovozcem výrobků firmy ROHO® z USA pro ČR. Všechny tyto výrobky slouží jako kompenzační pomůcky pro tělesně postižené osoby. Jsou vysoce účinné v prevenci proti vzniku dekubitů i při jejich léčbě. Jsou založeny na principu tzv. suchého plování - „dry floatation“ (dokonalé rozložení tlaku jako u předmětu plovoucího na vodě).

Antidekubitní výrobky ROHO® zvyšují kvalitu života ať sedíte na vozíku, na motorce nebo v kabině nákladního auta. Poskytují ochranu a komfort.

Tím je zajištěno dokonalé prokrvování s dostatečným přívodem kyslíku a živin do těch částí těla, které jsou dlouhodobě ve styku se sedačkou. Tato sedačka má v ČR dobré reference a mnoho spokojených dlouholetých uživatelů, kteří chtějí originální, kvalitní a prověřený produkt.

ROHO®

Již více než 45 let věnuje ROHO své úsilí výzkumu, konstrukci a výrobě polštářů na bázi vzduchových buněk s patentovaným designem nazvaným technologie DRY FLOATATION®. Napodobuje vlastnosti vody a chování předmětu na něm, což zajišťuje, že namáhané partie při sedu jednotlivce na podložce zajišťují rozložení tlaku v těchto místech a tím je chrání. ROHO® je světově uznávaným lídrem v řešeních produktů pro ochranu pokožky a polohování a v současné době se ve více než 70 zemích používá více než jeden milion polštářů. Na počátku tohoto úspěchu stál elektroinženýr Robert H. Graebe, který vyrobil každý den jen několik polštářů na podporu rehabilitačních pacientů.

Rozložení tlaku u osoby sedící na molitanu.

Rozložení tlaku u osoby sedící na antidekubitní podložce ROHO.

Nahoru
Cart
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít