Antidekubitní matrace ROHO® DRY FLOATATION®

S DPH

Tato matrace je tvořena spojením 4 oddělených sekcí. Poskytuje vynikající ochranu a prevenci při dlouhodobém pobytu na lůžku.

payment

Tato matrace je tvořena spojením 4 oddělených sekcí. Poskytuje vynikající ochranu a prevenci při dlouhodobém pobytu na lůžku. Kvalita tohoto matracového systému se sestává z měkkých vzájemně propojených vzduchových buněk, matracového systému DRY FLOATATION, který je navržen tak, aby se přesně přizpůsobil konturám těla, pomáhajícím měkkým tkáním udržet svůj tvar za účelem zlepšení a maximalizace procesu hojení a prevence vzniku proleženin. Vzduchové sekce lze kombinovat, resp. Některé z nich nahradit sekcí z pěnového materiálu, které jsou také k dispozici ve standardních i individuálních konfiguracích. Mohou být připojeny k jednotlivým částem matrace ROHO DRY FLOATATION. Použití pěnových částí snižuje výslednou cenu matracového systému.

Klíčové benefity:

  • Matrace zajišťuje přizpůsobení a lepší rozložení tlaku při kontaktu měkkých tkání s podkladem.
  • Čtyři části lze nezávisle nastavit, což poskytuje možnost individuálního nastavení dle potřeby pro kontaktní plochu celého těla.
  • Systém DRY FLOATATION snižuje riziko vzniku proleženin, popř. usnadnit jejich hojení, včetně hlubokých tkáňových poranění.
  • Není elektrický. Nepotřebuje externí zdroj energie.
  • Snadno se čistí. Lze ho čistit a dezinfikovat.
  • Možnosti potahu. Jsou k dispozici opakovaně použitelné a nepropustné potahy.
MATTSYSC

Specifické reference

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Nahoru
Cart
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít