Antidekubitní podložky

Antidekubitní podložka o výšce buněk 5 cm nebo 10 cm je vhodná pro osoby, které již mají v anamnéze vznik dekubitu nebo jejich kůže či měkké tkáně jsou vznikem aktuálně ohroženy.

QUADTRO SELECT je klinicky nejpokročilejší podložka z produktů ROHO, která se neustále přizpůsobuje vašim potřebám nebo aktivitám. S ovládáním paměti ISOFLO a nezávislým čtyřkomorovým systémem máte dokonalou kontrolu nad úrovní nafouknutí vaší podložky, což usnadňuje...

Antidekubitní podložka ROHO® CONTOUR SELECT je čtyřkomorová sedačka, která má unikátně tvarovanou plochu pro sed za použití různé výšky buněk.

Antidekubitní podložka ROHO® Enhancer je čtyřkomorová sedačka, která má tvarovanou plochu pro sed za použití různé výšky buněk.

Antidekubitní podložka ROHO® Hybrid Elite má ergonomicky tvarovaný design a je vyrobena použitím kombinace tvrdší základny, vzduchových částí a správné postavení nohou je zajištěno měkkým tvarováním přední části podložky.

Antidekubitní podložka ROHO® Hybrid Select má ergonomicky tvarovaný design a je vyrobena použitím kombinace pěnové základny a vzduchových částí.

Antidekubitní podložka MOSAIC® obsahuje propojené velké vzduchové buňky pro maximální pohodlí. Dostupná je v 6 rozměrech.

Nahoru
Cart
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít